Back To The Future. Kredit: www.londontheatre.co.uk

Nový Návrat do budoucnosti? Ano, ale jinak, než byste čekali

Návrat do budoucnosti. Stačí to jen vyslovit a spousta lidí se nostalgicky rozněžní, protože jde o dobrodružně-komediální sci-fi filmovou sérii, na které vyrostla celá jedna generace. A teď je zpátky.

31. leden 2020 13:23:05

„Už nikdy nebude, absolutně v žádném případě, čtvrtý Návrat do budoucnosti,“ prohlásil předloni režisér Robert Zameckis a dodnes na tom trvá. Scénárista trilogie Bob Gale ale vloni pro The Guardian prohlásil, že se se Zameckisem snažili Návrat do budoucnosti „rozhýbat už roky.“ Tak jak to je?

Odpověď asi překvapí mnohé fanoušky: Návrat do budoucnosti se vrací jako muzikál! Gale k tomu dodal: „Dobré věci potřebují čas a ten nyní konečně nastal. Obsazení je výtečné, písně fantastické a režisér John Rando odvedl skvělou práci, takže představení opravdu obsahuje původní kouzlo filmů. Jsme nadšení, že známý příběh můžeme převyprávět na pódiu úplně novým způsobem.“

Muzikál je postavený na původní hudbě z filmu, jestli dojde i na létající DeLorean, to se můžeme jen nechat překvapit. Pokud byste chtěli představení vidět, je třeba vyrazit do Manchesteru. V tamní opeře se bude hrát od 20. února do 17. května.

Tvůrci muzikálu nenechali nic náhodě a rozhodli se natočit trailer, který jistě dojme řadu fandů (a zbytek se plácne do čela, protože muzikál). V traileru si totiž s muzikálovou dvojicí zahrál i Christopher Lloyd, který ve filmové trilogii ztvárnil postavu doktora Emmetta Browna.