Zdroj: Andrej Babiš/Facebook

V Praze má vzniknout první český Apple Store "pro lidi"

Výstavba dálnic, pomoc lidem v exekučních pastech, vyšší důchody a Apple Store. Seznam priorit Andreje Babiše má po setkání s ředitelem Applu Timem Cookem podle všeho novou položku.

Český premiér Andrej Babiš se včera při příležitosti každoročního Světového ekonomického fóra ve švýcarském Davosu setkal mimo jiné s ředitelem Applu Timem Cookem. Tímto prestižním setkáním se samozřejmě nezapomněl pochlubit na svých sociálních sítích, kde dále uvedl, že výsledkem jejich rozhovoru je založení koordinačního týmu pro zbudování nového Apple Storu v Praze.

Cooka dle slov Babiše (jeho PR týmu) nadchla skutečnost, že v Česku pracuje více než 500 vědců zabývajících se umělou inteligencí. Český premiér pak navrhl, že ideálním místem pro nový Apple Store by mohla být budova Ministerstva pro místní rozvoj, která se nachází přímo na Staroměstském náměstí. Zda a kdy se ho ale dočkáme, zatím vůbec není jasné. Nicméně vzhledem k tomu, že Babiš je odhodlán za Apple Store pro lidi bojovat, si jistě nemusíme dělat obavy.

Zdroj: Apple Insider, Jablíčkář