Zdroj: CNET

Will Smith vyzpovídal astronauta Mezinárodní vesmírné stanice v prvním živém instagramovém vysílání v historii, řeč došla na záchody i vesmírný sex

Slavný herec se spojil s Mezinárodní vesmírnou stanicí a popovídal si s astronautem Drewem Feustelem z NASA.

13. duben 2018 15:26:58

Americká vesmírná agentura NASA a televizní kanál National Geographic společně uskutečnily opravdu mimořádnou událost. V prvním živém instagramovém vysílání z Mezinárodní vesmírné stanice v historii se setkali astronaut Drew Feustel a hollywoodská ikona Will Smith. Tento herec je známý svými četnými rolemi ve sci-fi filmech jako Den nezávislosti či Muži v černém, ale působí také jako vypravěč a moderátor dokumentu z produkce National Geographic s názvem One Strange Rock, jehož součástí jsou rozhovory s astronauty, kteří popisují svůj pohled na naši planetu.

Během diskuze stihli probrat skutečně mnoho témat. Jak Smith ve svém oznámení této události slíbil, zeptal se Feustela na náročnost vykonávání potřeby ve vesmíru. „Můžete mít dobrý den na záchodě, nebo špatný den na záchodě. A doufáte v ty dobré,“ říká Feustel. Řeč dále došla na „vůni“ vesmírné stanice, kdy astronaut popsal pach směsi jídla a hygienických prostředků. A herec se neopomněl zeptat také na to, zda měl Feustel nebo kdokoli jiný z astronautů ve vesmíru někdy sex. Feustel si dle svých slov není vědom, že by k tomu někdy došlo.

Rozhovor byl odvysílán 12. dubna na instagramovém účtu National Geographic, ale nyní již můžete zhlédnout oficiální záznam na YouTube kanále Willa Smithe:

Zdroj: CNET